Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
zoofirma.ru
A+ A A-

11 жовтня з Києво-Святошинського районного військового комісаріату відправили першу групу строковиків осіннього призову 2017 року, які служитимуть у лавах Збройних Сил України.

Кожен із військовозобов’язаних попередньо пройшов медичну комісію та визнаний придатним до військової служби. Всіх їх спочатку відправлять в учбові центри, і лише по закінченню терміну навчання розподілять по частинах. При цьому загальний термін служби залишається незмінним: 18 місяців — для більшості призовників, і рік — для тих, хто отримав у вузі повну вищу освіту. Відстрочку, як і раніше, можуть отримати студенти денної форми навчання, а також військовозобов’язані, котрі мають дітей до трьох років чи батьків, які потребують постійного догляду.

  Змішаний принцип комплектування Збройних сил України — строковики «плюс» контрактники — відповідає стандартам НАТО. Такий вид служби відновлено не лише в Україні, а й у Німеччині, Польщі, балтійський країнах тощо.

 

Нагадуємо Вам, що порушення призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган відомостей, а також порушення порядку проходження навчальних зборів караються штрафом від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а при повторному протягом року порушенні — штраф від десяти неоподатковуваних мінімумів.

  Ухилення ж від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу карається обмеженням волі на строк до трьох років.

 

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook