Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
zoofirma.ru
A+ A A-

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 

Виконуючи вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від17 лютого 2015 року № № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» в Києво-Святошинському районі розпочато призовну компанію, яка проводиться в період з 1 березня по 31 травня 2015 року.

Районний військовий комісаріат запрошує всіх юнаків, віком від 18 до 27 років, які не мають законного права на відстрочку від призову на строкову військову службу, протягом понеділка – п’ятниці, щотижнево, на 9.00 годину до Києво-Святошинського районного військового комісаріату за адресою м.Київ, вулиця Котельникова 25а.

Військовий комісар звертає увагу, що юнаки, яким не надійшла повістка, повинні протягом 10 діб після виходу Указу президента «Про звільнення військовослужбовців з строкової військової служби та призов юнаків на строкову військову службу» самостійно прибути до найближчого військового комісаріату, для зясування відношення до військової служби.

Порушення призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин тягнуть за собою накладення штрафу, або порушення кримінальної справи.

 

 

 

Військовий комісар Києво-Святошинського

районного військовогокомісаріату

підполковник                                   О.В.ГОНЧАРУК

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook