Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
zoofirma.ru
A+ A A-

Часткова мобілізація продовжується

         З 8 липня 2015 року відбулася перша відправка військовозобов’язаних Києво-Святошинського району, які призвані по шостій хвилі часткової мобілізації.

         Разом з цим проводиться оповіщення військовозобовязаних району, їх медичний огляд, вивчення морально-ділових якостей, та направлення для проходження військової служби до військових частин Збройних Сил України.

          7 липня відбулася нарада, в кабінеті Голови адміністрації Києво-Святошинського району Мирослави Смірнової за участі прокурора Віктора Мойсієнка, начальника міліції Вадима Кошмака, дільничих інспекторів, заступника СБУ району Сергія Карпенка та заступників голови райдержадміністрації, з питань притягнення до відповідальності громадян, які ухиляються від військової служби.

         Варто зазначити, що стало відомо про хуліганство в районі, яке сталося декілька днів тому, - несвідомі громадяни оточили офіцера під час виконання службового завдання (розносив повістки) та завдали йому тілесних ушкоджень. Вже зареєстровано відповідне провадження по хуліганству. Тому відтепер для підвищення ефективності оповіщення буде залучено не тільки сільських голів, а й дільничних інспекторів міліції. 

         Тож, загалом на нарадах було прийнято рішення про відкриття кримінальних проваджень щодо осіб, які ухилилися від виконання військового обов’язку та ряду підприємств, які, порушуючи законодавство, відмовилися від процедури вручення повісток своїм працівникам. «Вважаю неприпустимим у такі складні для держави часи просто нехтувати своїм обов’язком, коли ми в районі активізуємося по-максимуму, намагаємося будь-що виконати поставлені завдання, щоб допомогти нашим хлопцям-захисникам. Саме тому я особисто триматиму на контролі це питання. Особи, які ухилилися від призову не просто порушили закон, вони знехтували загальнолюдськими принципами», - зазначила Мирослава Смірнова.

         Усі матеріали по підприємствах-порушниках вже передані до Прокуратури Києво-Святошинського району, яка і займається розслідуванням. Що ж до шостої хвилі, то Олег Гончарук наголосив, що на сьогодні учасники бойових дій та їх сім’ї мають велику кількість пільг, як наприклад, пожиттєва знижка на оплату комунальних послуг, збереження середньої заробітної плати за місцем роботи та виплата заробітної плати військовослужбовця, безкоштовне лікування та санаторне оздоровлення, безкоштовний та пільговий проїзд, право першочергового або позачергового вступу до навчальних закладів як для себе, так і для родини тощо.

          Усі ці пільги – це мотивація та подяка за добросовісне виконання свого обов’язку. Сам же порядок мобілізації доволі простий: процедура вручення повістки, медична комісія, на основі якої і робиться висновок про придатність чи непридатність до військової служби, після цього мобілізований вже проходить навчання. Тільки після навчальної підготовки можна говорити про військову службу. Нашим спільним завданням є допомога та всіляке сприяння захисникам. Тож, захищаймо і будуймо нову країну свідомих людей разом.

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook