zoofirma.ru
A+ A A-

День Державного Прапора України

Щорічно, 23 серпня, українці відзначають День Державного Прапора України – одного із національних символів держави. Цього дня вже традиційно біля Києво-Святошинського РВК відбулась офіційна церемонія підняття національного стягу.

 

 

Вже 12 років вся Україна 23 серпня відзначає загальнонаціональне свято День Державного Прапора України – символу Українського народу.

Указ про щорічне відзначення Дня  прапора підписав другий президент Леонід Кучма у 2004 році. А 2009-го наступний гарант Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій країні.

На церемонії підняття Державного прапора України на Софійській площі Президент Порошенко сказав: «Як свідчать опитування, понад 90% українських громадян пишаються або позитивно ставляться до нашого прапора, герба та гімну. Так само і до української мови, яку теж вважають одним із найважливіших атрибутів нашої держави. Звичайно, краще було б, аби всі 100%. Але для пострадянського демократичного суспільства наявні показники виглядають надзвичайно оптимістично. У такій повазі до національних символів виявляється громадська самосвідомість, уміння і готовність об'єднати сили і подолати виклики і загрози, що випали на нашу долю.»

Військовослужбовці та державні працівники вітають українців з Днем Державного Прапора України і бажають щоб синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

 

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook