zoofirma.ru
A+ A A-

День танкіста

Міністр оборони України Степан Полторак нагородив півсотні танкістів. За стійкість і самовідданість вояки отримали "Знаки пошани" та пам'ятні годинники. 

Про це повідомляє прес-служба Міноборони. Попри те, що відвідини міністра штабу АТО і зустріч з вояками були приурочені до Дня танкіста, говорили не лише про приємне. Не минулось без обговорення проблем та планів на майбутнє. Степан Полторак визнав, що нині танкові підрозділи потребують модернізації - це стосується і самої техніки, і підходів щодо підготовки танкістів. 

"Ми плануємо і збільшити кількість підрозділів, ми плануємо і модернізувати танки на наших заводах...Усе має бути в комплексі: підготовка особового складу, і військова техніка, і збільшення кількості такої техніки надасть нам можливість значно зміцнити Збройні Сили України", - сказав Полторак.

Зазначимо, сьогодні в Україні відзначається День танкіста. Президент Петро Порошенко привітав із цим святом військових на своїй сторінці у Twitter.  "З Днем танкіста! Слава українським Героям!" - написав глава держави.

Нагадаємо, у Кривому Розі зустріли понад 120 демобілізованих бійців-танкістів.

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook