zoofirma.ru
A+ A A-

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в особі своїх регіональних відділень є виконавцем програм, затверджених Постановами Кабінету Міністрів України, щодо забезпечення житлом осіб, що потребують поліпшення житлових умов. Іпотечний центр в м. Києву та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (надалі – Іпотечний центр Фонду) є одержувачем бюджетних коштів та відповідальним виконавцем, в межах м. Києва та Київської області. Фінансові ресурси, залучені Іпотечним центром Фонду для кредитування молодих сімей, інвестуються в будівництво нового житла по сучасним проектам з запровадженням енергозберігаючих технологій.

Іпотечний центр Фонду реалізує довгострокові соціальні житлові програми шляхом кредитування будівництва житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам віком до 35 років включно, які згідно із законодавством визнані такими, що мають право на поліпшення житлових умов.

21 жовтня 2016 р. за ініціативи правління Держмолодьжитла було прийняте рішення Спостережною радою Фонду про надання пріоритетного права на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву сім’ям учасників антитерористичної операції.

Відсоткова ставка по кредиту становить – 14,1 % річних, перший внесок від 10 % вартості об’єкту, термін кредитування до 30 років. Умови кредитування є незмінними протягом всього періоду, також передбачено дострокове погашення без комісій та зборів.

Довготерміновий пільговий кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в якій мати (батько) віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Кредит надається молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла терміном до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.

Для реєстрації необхідно написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету Позичальника та надати такі документи:

-                  Довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сімї  (оригінал),

-                  Довідка про склад сімї (Ф-3 ЖЕК) (оригінал),

-                  Оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сімї (1,2 ст. прописка),

-                  Оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера,

-                  Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей),

-                  Оригінал та копію свідоцтва про шлюб,

-                  Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців (із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 м. відсутні»),

-                  Випуску з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки,

-                  Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією,

-                  Згода подружжя (ін. членів сімї) на передачу в заставу майнових прав на житло (нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладенні договору застави майнових прав/застави квартири,

-                  Довідка про платоспроможність сімї, (довідка про доходи).

 

Для СПД :

-                 Фінансова звітність, затверджена податковою інспекцією;

-                 Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця.

З метою надання кредиту регіональне управління/іпотечний центр Фонду відкриває у банку-агенті особистий рахунок позичальника, на який позичальник перераховує аванс у розмірі не менш як 10 % передбаченої вартості будівництва житла.

Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі на одного члена сімї та додатково 10,5 кв. метрів на сімю (далі – нормативна площа), вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладання кредитного договору, без урахування авансу позичальника. Розрахункова вартість 1 кв. метра житла визначається згідно експертної оцінки. У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі житла за рахунок власних коштів.

Кредит надається з відсотковою ставкою у розмірі – 14,1% річних. Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюється позичальником починаючи з дати зарахування коштів кредиту на рахунок позичальника в банку-агенті. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково.

Іпотечний центр в м. Києві та Київській області Державної Спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

тел.: (044) 249-36-93

сайт: www.kyiv.molod-kredit.gov.ua

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook