zoofirma.ru
A+ A A-

Генеральний штаб Збройних Сил створив оперативний військовий резерв з 85 тисяч чоловік

Наразі Генеральний штаб Збройних сил України створив оперативний військовий резерв з 85 тис. осіб, які мають бойовий досвід і високий рівень психологічної готовності захищати український народ, повідомляє начгенштаба Віктор Муженко.

"Ми починаємо навчальні збори з резервістами в 9-ти бойових бригадах всіх оперативних командувань Збройних сил України. 8000 осіб виконуватимуть навчально-бойові завдання у складі своїх підрозділів разом із військовослужбовцями-контрактниками", - написав він на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

За його словами, мета проведення зборів резервістів – підтримати бойову готовність і навченість особового складу резерву, опрацювати підходи і механізми швидкого доукомплектування бойових бригад у разі широкої агресії Росії.

"Крім того, існує нагальна необхідність обміну бойовим досвідом між військовослужбовцями-резервістами і контрактниками. У кого є підготовлений резерв – тому не страшний ворог", - підсумував В. Муженко.

Як повідомляла 3 вересня прес-служба Міністерства оборони України, у ЗС України почалися збори резервістів: перший етап заплановано на 3-15 вересня, другий – 12-24 вересня. "Протягом вересня залучать 9 бригад всіх оперативних командувань в 5 областях. Будуть задіяні понад 8000 резервістів, 10% з них – офіцери. Збори відбудуться у два етапи: перший - 3-15 вересня, другий - 12-24 вересня", - зазначалося в повідомленні.

Резервістів під час зборів заборонено залучати до прибирання, господарських робіт, стройової підготовки тощо. "Час зборів максимально використовуватимуть для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів", - зазначають у Міноборони.

Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь сформовані з військовослужбовців та резервістів змішані підрозділи.

"Головна мета навчань - відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з'єднань силами оперативного резерву у разі відвертої агресії", - наголосили в оборонному відомстві.

За інформацією Міноборони, наразі в Україні близько 85 тис. резервістів. Це люди, які відслужили один рік з мобілізації, брали участь в АТО, тепер їх запрошують на військові збори для підтримки рівня професійної підготовки і підвищення бойової виучки. За попереднім опитуванням, серед резервістів 80% готові в будь-який момент стати на захист Батьківщини і прибути за викликом до військових частин.

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook