zoofirma.ru
A+ A A-

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 

 Виконуючи вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України  від 29 березня 2016 року 

№ 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році»

Районний військовий комісаріат запрошує всіх юнаків, віком від 18 до 27 років, які не мають законного права на відстрочку від призову на строкову військову службу, протягом понеділка – п’ятниці, щотижнево, на 9.00 годину до Києво-Святошинського районного військового комісаріату за адресою м.Київ вул.. М.Котельникова 25а.

Військовий комісар звертає увагу, що юнаки, яким не надійшла повістка, повинні протягом 10 діб після виходу Указу президента «Про звільнення військовослужбовців з строкової військової служби та призов юнаків на строкову військову службу» самостійно прибути до найближчого військового комісаріату, для зясування відношення до військової служби.

Порушення призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин тягнуть за собою накладення штрафу, або порушення кримінальної справи.

 

 

 

Військовий комісар Києво-Святошинського РВК

підполковник                             О.В.ГОНЧАРУК

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook