zoofirma.ru
A+ A A-

Києво-Святошинський район відзначив своє 80-річчя

"Вітаю вас, дорогі києво-святошинці, із цим прекрасним святом. Бажаю усім нам миру, злагоди, благополуччя, взаєморозуміння. Звичайно, для людини 80 років - це поважний вік, проте, впевнена, для району це лише початковий етап розвитку. Соціально-економічні і культурні показники нашого району – це спільне досягнення – усіх тих, хто працює на благо району і країни", – привітала усіх присутніх Мирослава Смірнова.

За багаторічну плідну працю на благо Києво-Святошинського району, значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток територіальних громад Київської області, високе почуття відповідальності та з нагоди 80-річчя утворення Києво-Святошинського району, спільну подяку райдержадміністрації та райради керівництво району вручило Володимиру Майбоженку. Також Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відзначили почесними грамотами депутатів районної ради, які працюють, щоб Києво-Святошинський район був і завжди залишався найпотужнішим в Україні: Дмитра Гусятинського (заступника голови райради), Євгена Спірова, Володимира Табачина, В’ячеслава Отрішка, Ярослава Грабчука, Олену Гриценко, Анатолія Кострубу і Миколу Михайленка.

Атмосфера свята охопила кожного присутнього.

"Зараз мені хотілося б запросити на сцену людей, без яких ми б не змогли доповідати про всю ту колосальну роботу, - керівників органів місцевого самоврядування. Дякую вам за мудрість, терпіння, патріотизм і розуміння", – запросила на сцену міських, селищного та сільських голів Мирослава Смірнова.

Разом із педагогами та вихованцями музичних шкіл району керівництво та голови місцевих громад виконали гімн Києво-Святошинського району.

"Та це тільки початок привітань! 20 травня ми продовжимо святкування - обіцяю, це буде грандіозна подія", - зазначила голова адміністрації.

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook