Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
zoofirma.ru
A+ A A-

 

Командно-штабні навчання з територіальної оборони

12 червня, в рамках проведення командно-штабного навчання з територіальної оборони було завершено бойове злагодження військовослужбовців восьмого стрілецького батальйону.

Для навчань були залучені інструктори, які отримали бойовий досвід в зоні проведення АТО, а також військовослужбовці військових комісаріатів.

Наші захисники протягом тижня отримали корисний бойовий досвід з вогневої, тактичної та медичної підготовки. Незважаючи на те що такі навчання були проведенні вперше, завдання було виконано на 100%, після чого всі військові повернулися додому.

Варто зазначити, що такі навчання з військової підготовки в подальшому будуть продовжуватись в складі роти охорони та загонів оборони Києво-Святошинського району.

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook