Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
zoofirma.ru
A+ A A-

Кримінальна відповідальність за ухилення від призову по мобілізації

Нові зміни до Кримінального кодексу України:

Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу

Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу - карається обмеженням волі на строк до трьох років.{Стаття 335 в редакції Закону № 116-VIII від 15.01.2015}

Стаття 336. Ухилення від призову за мобілізацією

Ухилення від призову за мобілізацією - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. Безпосередній об’єкт цього злочину збігається з об’єктом ухилення від призо­ву на строкову військову службу (див. коментар до ст. 335 КК). Суспільна небезпеч­ність ухилення від призову за мобілізацією обумовлена тим, що мобілізація пов’язується з умовами особливого періоду в державі - із загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України. Стаття 3 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» в редакції від 13 травня 1999 р. (ВВРУ. - 1999. - № 27. - Ст. 221) визна­чає мобілізацію як комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведен­ня національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, Збройних Сил, інших військових фор­мувань, сил цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу. Відповідно до цього Закону цільова мобілізація у мирний час може проводитися з метою ліквіда­ції наслідків стихійного лиха, аварій та катастроф.

 Саме це і є підставою криміналізації ухилення від призову за мобілізацією осіб, які підлягають такому призову.

 Об’єктивна сторона злочину виражається в бездіяльності - ухиленні будь-яким способом від призову за мобілізацією (див. коментар до ст. 335 КК).

 Суб’єктивна сторона - прямий умисел. Мотиви на кваліфікацію не впливають.

 Суб’єкт - особа що підлягає мобілізації. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» це: військовозобов’язані, що знахо­дяться в запасі, та громадяни, що підлягають на час мобілізації призову на військову службу і отримали мобілізаційні посвідчення (повістки).

 Стаття 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів

 Ухилення військовозобов’язаного від військового обліку після попере­дження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів гро­мадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Ухилення військовозобов’язаного від навчальних (чи перевірних) або спе­ціальних зборів - карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів гро­мадян або арештом на строк до шести місяців.

Закон України «Про військовий обов’язок та військову службу» передбачає, що виконання військового обов’язку військовозобов’язаним у запасі в мирний час по­лягає у дотриманні порядку та правил військового обліку, проходження зборів.

Частина 1 ст. 337 КК передбачає ухилення військовозобов’язаного від військово­го обліку.

Безпосередній об’єкт цього злочину такий же, як і у злочині, передбаченому у ст. 335 КК (див. коментар до ст. 335 КК).

Об’єктивна сторона виражається в бездіяльності - ухиленні від військового обліку, тобто в невиконанні обов’язку дотримуватися правил військового обліку, пе­редбачених у статтях 33-37 зазначеного Закону.

Обов’язковою умовою ухилення є нез’явлення військовозобов’язаного після по­передження, зробленого відповідним військовим комісаріатом. Якщо такого попере­дження не було, можлива лише адміністративна відповідальність за ст. 210 КУпАП.

Суб’єктивна сторона - прямий умисел.

Суб’єкт спеціальний - військовозобов’язаний, тобто особа, що перебуває у за­пасі і відповідно до п. 6 ст. 1 зазначеного Закону повинна виконувати військовий обов’язок. Це можуть бути не тільки чоловіки, але й жінки, які за фахом мають ме­дичну або іншу спеціальну підготовку, придатні до військової служби і взяті на вій­ськовий облік. Згідно з п. 7 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військо­ву службу» вони зобов’язані виконувати правила військового обліку.

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook