zoofirma.ru
A+ A A-

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

ВИТЯГ З Н А К А ЗУ

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО

РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

м. Київ

Про призов громадян на

строкову військову службу

 

 На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 07.02.2015 № 88/2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році”, з 01 жовтня 2015 року по 28 листопада 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

  

Н А К А З У Ю:

1. Явці на призовну дільницю Києво-Святошинського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1990-1997 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2. Оповіщення громадян, що підлягають черговому призову на строкову військову службу, провести персональними повістками через житлово-експлуатаційні організації, домовласників, виконавчі комітети сільських, селищних і міських Рад народних депутатів, відділів кадрів підприємств, організацій та установ.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Київ, вулиця Котельникова, 25А, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат 01 жовтня 2015 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Києво-Святошинського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, навчально - виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника військового комісара - начальника відділення комплектування старшого лейтенанта Лупеху В.М.

8. Наказ довести до особового складу військового комісаріату  в частині, що його стосується.

 

Військовий комісар Києво-Святошинського районного 

військового комісаріату Київської області                        

підполковник                                 О.В.ГОНЧАРУК

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook