Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
zoofirma.ru
A+ A A-

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

ВИТЯГ З Н А К А ЗУ

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО

РАЙОННОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

м. Київ

Про призов громадян на

строкову військову службу

 

 На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 07.02.2015 № 88/2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році”, з 01 жовтня 2015 року по 28 листопада 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

  

Н А К А З У Ю:

1. Явці на призовну дільницю Києво-Святошинського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1990-1997 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2. Оповіщення громадян, що підлягають черговому призову на строкову військову службу, провести персональними повістками через житлово-експлуатаційні організації, домовласників, виконавчі комітети сільських, селищних і міських Рад народних депутатів, відділів кадрів підприємств, організацій та установ.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Київ, вулиця Котельникова, 25А, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат 01 жовтня 2015 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Києво-Святошинського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, навчально - виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника військового комісара - начальника відділення комплектування старшого лейтенанта Лупеху В.М.

8. Наказ довести до особового складу військового комісаріату  в частині, що його стосується.

 

Військовий комісар Києво-Святошинського районного 

військового комісаріату Київської області                        

підполковник                                 О.В.ГОНЧАРУК

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook