Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
zoofirma.ru
A+ A A-

На виконання указу президента України «Про проведення чергового призову на строкову військову службу ...» протягом квітня – травня місяця в Києво-Святошинському районі проводяться призови на строкову військову службу юнаків віком від 20 до 27 року до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України.
В ході підготовки до призову на строкову військову службу кожен юнак пройшов військово-лікарську комісію та був визнаним придатним до військової служби. Відповідальними посадовими особами Києво-Святошинського РВК були вивчені морально-ділові якості кожного призовника, його навички, здібності здобуті в цивільному житті.
Відповідно до змін до закону України «Про військовий обов'язок та військову службу» збільшені терміни проходження строкової військової служби та складають:
- для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, - до 18 місяців;
- для осіб, які на час призову на строкову військову службу мають ступінь вищої освіти магістр, - до 12 місяців.
На протязі терміну проходження строкової військової служби юнаки здобудуть військово – облікову спеціальність. та будуть проходити службу лише на мирній території
До виконання завдань в складі сил антитерористичної операції залучатись не будуть.

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook