zoofirma.ru
A+ A A-

На виконання указу президента України «Про проведення чергового призову на строкову військову службу ...» протягом квітня – травня місяця в Києво-Святошинському районі проводяться призови на строкову військову службу юнаків віком від 20 до 27 року до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України.
В ході підготовки до призову на строкову військову службу кожен юнак пройшов військово-лікарську комісію та був визнаним придатним до військової служби. Відповідальними посадовими особами Києво-Святошинського РВК були вивчені морально-ділові якості кожного призовника, його навички, здібності здобуті в цивільному житті.
Відповідно до змін до закону України «Про військовий обов'язок та військову службу» збільшені терміни проходження строкової військової служби та складають:
- для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, - до 18 місяців;
- для осіб, які на час призову на строкову військову службу мають ступінь вищої освіти магістр, - до 12 місяців.
На протязі терміну проходження строкової військової служби юнаки здобудуть військово – облікову спеціальність. та будуть проходити службу лише на мирній території
До виконання завдань в складі сил антитерористичної операції залучатись не будуть.

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook