Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
zoofirma.ru
A+ A A-

В Києво-Святошинському районі відзначили День бійця територіальної оборони

 

 

Голова Києво-Святошинської районної ради спільно з заступником голови Київської облдержадміністрації В’ячеславом Кучером, заступниками голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Артемом Кошиком та Михайлом Лєзніком, сільським головою Білогородки Максимом Зуєвим взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони. Урочистості пройшли 7 жовтня в с. Білогородка.

«Всі ми добре пам’ятаємо, що зовсім недавно про боєздатність української армії та можливості територіальної оборони годі було говорити. За короткі терміни спільними зусиллями ми справді змінили ситуацію. Районна влада сьогодні робить все, аби наша територія була максимально готова до захисту в критичній ситуації. Я дякую вам, шановні бійці, за відвагу та мужність. Зичу козацького здоров’я, терпіння та мирного неба над головою», - зазначив Вадим Гедульянов.

В цей день голова райради та 1-ий заступник голови РДА вручили бійцям територіальної оборони Києво-Святошинського району посвідчення резервістів загону оборони, а кращих – відзначили грамотами.

Організатори заходу розгорнули агітаційний пункт щодо проходження військової служби за контрактом та служби у військовому резерві ЗСУ, а класи Білогородської школи №1 стали імпровізованими локаціями для навчання теробороні. Також перед присутніми виступали представники громадської організації воїнів та ветеранів АТО, воїни АТО, творчі колективи і талановиті діти.

Варто відмітити, що незважаючи на невеликий досвід територіальної борони для України, загони діють в Києво-Святошинському районі вже протягом двох років та гідно виконують покладені на них завдання.

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook