zoofirma.ru
A+ A A-

Відбулося встановлення пам’ятника «Добровольчим батальйонам»

   24 серпня 2016 року, наша рідна ненька Україна і всі ми - українці, відсвяткували  25 річницю Незалежності! З цієї нагоди, за ініціативи голови Києво-Святошинської районної ради - Олександра Тигова, відбулося встановлення пам’ятника «Добровольчим батальйонам» в селі Святопетрівське по вулиці Білогородська, 26.

   Нині для нашої держави нелегкі часи, а першими, хто відважно поїхав захищати територіальну цілісність України, були бійці добровольчих батальйонів. Багато їх поклали своє життя на вівтар Української Незалежності, виборюючи нашу свободу. Одним із них став Сергій Табала (позивний «Сєвєр») – 18-річний кіборг, який загинув при захисті Донецького аеропорту. «Сєвєр» став прообразом пам’ятника добровольчим батальйонам, адже він був наймолодшим кіборгом, якого зараз називають символом молодого покоління, народженого в незалежній Україні, яке звершило Революцію гідності, а потім гинуло в АТО, захищаючи її незалежність.

 

   Для присутніх гостей була розгорнута польова кухня, де всі охочі змогли скуштувати солдатської каші та випиту чаю, яку забезпечив сільський голова села Святопетрівське – Овсієнко Антон Михайлович.

 

   Для всього народу України, День Незалежності – важливий день, особливо зараз, проте незважаючи на тяжкий шлях, ми – українці сильні, вольові,  зберегли свої традиції, мову та прагнення до свободи,  а народний референдум,  що відбувся в грудні 1991 року, став черговою сходинкою на шляху до вільної, демократичної держави.

 

   Як зазначив ініціатор заходу - Олександр Тигов,  наша держава - Україна - приклад великої мужності, витривалості та духовності, і ми – українці, народилася на квітучій, Богом дарованій землі, маємо спільними зусиллями робити все заради добробуту!

         

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook