Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
zoofirma.ru
A+ A A-

У Боярці проведено військовий вишкіл

З ініціативи Боярської міської ради 20 червня поблизу Боярки відбувся навчальний збір «Захисти Вітчизну». До участі долучились волонтери, представники громадських організацій та самооборони, районний відділ внутрішніх справ, районний військкомат, загони територіальної самооборони.
Один з учасників міський голова Тарас Добрівський зазначив: «Сьогодні ми намагаємось налагодити взаємодію та співпрацю між учасниками зборів та депутатським корпусом, апаратом виконавчого комітету Боярської міської ради. А також закладаємо певний фундамент військових навичок і звичок».

«Учасники зборів – патріотично налаштовані громадяни. Основна мета – навчитися спільними зусиллями і діями дати відсіч збройній агресії державі-ворогу, – наголосив районний військовий комісар підполковник Олег Гончарук. – Програма навчань включала: тактичну підготовку, надання першої медичної допомоги бійцям на полі бою, вогневу підготовку, а також ознайомлення зі стрілецькою зброєю, яка є на озброєнні нашої армії».

Сергій Вацко, заступник командира батареї БМ-21 «Град» 72 бригади для учасників вишколу провів інструктаж з питань виживання в бойових умовах та орієнтування на місцевості, а також поділився своїм досвідом, отриманим впродовж року військової служби.
Запахи прим'ятої трави та диму, звуки пострілів та вигуків військових команд, солдатська каша запам'ятались учасникам цього вишколу.
Понад 40 осіб разом з інструкторами, які мають досвід участі в бойових діях та у проведенні подібних навчань, занурились в атмосферу військово-патріотичної підготовки. У результаті – зросли бойовий дух та готовність стати на захист Вітчизни.

1435004394 10

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook