zoofirma.ru
A+ A A-

Товариші курсанти і солдати, сержанти і прапорщики,
офіцери і генерали, працівники Збройних Сил України! 
Дорогі ветерани ракетних військ і артилерії!

Від імені керівного складу Збройних Сил України та себе особисто щиро вітаю вас з Днем ракетних військ і артилерії!
Уроки воєнної історії переконливо засвідчили особливу роль та місце артилерії у бою. Саме вогнева перевага над противником завжди ставала вирішальним фактором для здобуття перемоги, створювала необхідні умови для успішного завершення воєнних кампаній.
Підтвердженням цього стало широке застосування ракетно-артилерійських підрозділів у ході проведення антитерористичної операції.
Мужність, відвага та професіоналізм, проявлені нашими артилеристами в боях із російським агресором, вкотре підтвердили актуальність крилатої фрази, що артилерія є “богом війни”.
Без перебільшення наші “боги війни” є справжніми улюбленцями піхоти, десантників, танкістів, морських піхотинців, адже їх майстерна робота значно піднімає бойовий дух військ на передовій.
З нагоди свята висловлюю щиру вдячність усьому особовому складу ракетних військ і артилерії за самовіддану службу та вірність Військовій присязі.
Отриманий досвід ведення бойових дій висунув нові вимоги і задачі до подальшого розвитку славетного роду військ.
Порівняно з 2014 роком бойовий склад військ збільшився втричі. Сьогодні вживаються цілеспрямовані заходи щодо нарощування бойового потенціалу ракетних військ і артилерії, удосконалюються їх організаційна структура, забезпечується системна модернізація та прийняття на озброєння нових зразків тягачів, техніки та артилерійських систем. Це серйозна і копітка робота, яка передбачає відповідальність за доручену справу.

Переконаний, що і в подальшому ви з честю та гідністю будете виконувати завдання, покладені на ракетні війська і артилерію.
У цей святковий день бажаю вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, злагоди і добробуту, а також нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини – України!

Начальник Генерального штабу – 
Головнокомандувач Збройних Сил України
генерал армії України В.М.МУЖЕНКО

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook