Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
zoofirma.ru
A+ A A-

ОПЕРАТИВНИЙ РЕЗЕРВ

Верховна Рада ухвалила закон щодо обов'язкової служби у військовому оперативному резерві першої черги

19 березня, Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України „ Про військовий обов'язок і військову службу“ щодо служби у військовому резерві в особливий період» (законопроект №2377). 

Законодавчим актом передбачено залучення в обов'язковому порядку до проходження служби у військовому оперативному резерві першої черги військовослужбовців, які звільнятимуться зі строкової військової служби та військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період. 

Зокрема Закон України „ Про військовий обов'язок і військову службу“ доповнено новою статтею: 

Стаття 26-2. Проходження служби у військовому резерві в особливий період 

1. В особливий період на службу у військовому резерві до першої черги оперативного резерву в обов'язковому порядку зараховуються військовослужбовці, які звільнені зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період і які за своїми професійними та морально-психологічними характеристиками і станом здоров'я придатні до служби у військовому резерві та відповідають установленим вимогам проходження служби у військовому резерві. 

2. Після завершення особливого періоду громадяни, які проходили службу у військовому резерві першої черги оперативного резерву, мають право у добровільному порядку укласти контракт на проходження служби у військовому резерві на умовах, визначених цим Законом".
 

У пояснювальній записці до проекту Закону України зазначено, що метою прийняття Закону є правове врегулювання проходження служби у військовому резерві в особливий період шляхом внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». 

Прийняття Закону зумовлено необхідністю удосконалення системи забезпечення національної безпеки у воєнній сфері та підвищення спроможностей Збройних Сил України, інших військових формувань до реагування на загрозу збройної агресії за рахунок більш ефективного використання військового резерву. 

Прийняття законопроекту дозволить створити правове підґрунтя для залучення до служби у військовому резерві військовослужбовців з бойовим досвідом, набутим під час збройного конфлікту на cході держави. 


За інформацією інформаційного управління Апарату Верховної Ради України 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook