zoofirma.ru
A+ A A-

Збройні Сили України зацікавлені в найкращих та досвідчених воїнах з бойовим досвідом.

 

Пріоритетним завданням керівництва військових формувань України, в першу чергу ЗС України, є поступова заміна мобілізованих військовослужбовців на мотивованих добровольців – контрактників.

 

– Поточного, 2016 року, до Збройних Сил України вже прийнято на військову службу за контрактом 53 тис. осіб. З них близько 11 тис. — з числа мобілізованих військовослужбовців, – повідомив начальник відділу комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом Управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Андрій Полонський.

 

Підготовлені та досвідчені військовослужбовці по мобілізації ще мають нагоду та можливість укласти контракт зі Збройними Силами, та залишилася продовжувати військову службу як контрактники.

– Державою передбачено соціальний захист цієї категорії військовослужбовців та мотивація військовослужбовців до укладання контракту, - нагадав полковник Андрій Полонський.
Наприклад, за військовослужбовцями, які уклали контракт під час особливого періоду, як і за мобілізованими військовослужбовцями зберігається робоче місце та середній заробіток. Відповідні державні гарантії з 2015 року передбачено ст. 119 Закону України “Кодекс законів про працю України”.

Крім того, при укладанні контракту мобілізованими їм виплачується одноразова грошова винагорода (офіцеру – десять мінімальних зарплат, 14 500 грн., сержанту – дев’ять, 13 050 грн., солдату – вісім, 11 600 грн.) (відповідно до постанови КМУ від 14.05.2015 № 406). З липня 2016 року збільшене грошове забезпечення для бойових командних посад сержантського складу на суму від 800 до 1200 грн. в залежності від посади і вислуги років.

Збройні Сили України запрошують військовослужбовців по мобілізації на військову службу за контрактом. Українська армія зацікавлена в найкращих та досвідчених воїнах з бойовим досвідом.

 

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook