zoofirma.ru
A+ A A-

ЗВЕРНЕННЯ

командувача військ оперативного командування “Північ”

Сухопутних військ Збройних Сил України до офіцерів, старшин, сержантів та солдатів

 

Опрацьовуючи та аналізуючи численні доповіді з підпорядкованих військових частин, звернення і скарги військовослужбовців та членів їх родин, я побачив негативну тенденцію щодо нехтування, деякими військовослужбовцями, загальнолюдських норм поведінки та взаємовідносин в колективі, порушення вимог Статутів Збройних Сил України та Законів України.

Необхідно довести до свідомості кожного військовослужбовця, що Вони повинні постійно бути зразком високої культури, берегти військову честь, захищати свою й поважати гідність інших людей, зобов’язані завжди пам’ятати, що за їх поведінкою судять не лише про них, їх підрозділ та військову частину, а й про Збройні Сили України в цілому.

Тому, я, як командувач військ оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України, звертаюсь до кожного офіцера, старшини, сержанта та солдата з вимогою та проханням покласти край приниженням гідності військовослужбовців та застосування неправомірної сили, чванствам та безладдю у військових колективах, злочинам проти цивільного населення, нестатутним взаємовідносинам, та іншим ганебним випадкам. Довести що в нашому колективі не має місця цим ганебним явищам.

Відносини між всіма військовослужбовцями, незалежно від віку, статі, віросповідання, військового звання, службового становища та заслуг – повинні ґрунтуватися виключно на взаємній повазі один до одного та неухильному виконанні порядку і правил, встановлених законодавством України.

 

Товариші офіцери!

Ви – завжди були, є та будете опорою та основою наших Збройних Сил України.

На Вас покладено особливу відповідальність у справі покращення морально-психологічного клімату та зміцнення військової дисципліни. Не забувайте, що саме Ви безпосередньо відповідаєте за життя та здоров’я своїх підлеглих.

Настав час покласти край негативним та ганебним явищам, які, як ні що інше, на фоні героїчних вчинків особового складу під час участі в антитерористичній операції на сході України, принижують авторитет Вашої військової частини та Збройних Сил України, дають привід суспільству посилатися на існування в армії неприпустимих дій над військовослужбовцями, цивільним населенням.

Окремої уваги заслуговує питання дотримання всіма військовослужбовцями зовнішніх ознак дисциплінованості, а саме: статутної форми одягу, віддання військового вітання. Під час відвідування військових частин, складається враження, що перебуваєш не у військовому гарнізоні чи містечку, а в якомусь «колгоспі», де кожний носить те, що має.

Підтримуйте в підпорядкованих військових колективах атмосферу взаєморозуміння. Не допускайте чванства, приниження честі і гідності військовослужбовців та застосування неправомірної сили, самосуду та покарання! Виявляйте чуйність та будьте уважним до підлеглих! Поєднуйте вимогливість і принциповість з повагою до честі і гідності підлеглого особового складу! Вникайте в проблеми їх побуту, забезпечуйте соціальну та правову захищеність військовослужбовців! Прорахунки в службовій діяльності офіцерів призводять до трагедій із загибеллю та каліцтвом військовослужбовців не пов’язаних з бойовими діями.

А сам офіцер, повинен стати взірцем у виконанні службових обов’язків, показувати приклад дисциплінованості, неухильного виконання вимог законодавства, наказів і розпоряджень командирів (начальників), бути справедливим у ставленні до підлеглих.

 

Командири та начальники військових частин і установ, батальйонів та дивізіонів, рот та батарей, заступники по роботі з особовим складом (з морально-психологічного забезпечення)!

Ви – саме та сила, яка в першу чергу зобов’язана створити здоровий мікроклімат в частинах та підрозділах. Зрозумійте, що лише людяність і дбайливе ставлення до підлеглих, в поєднанні з командирською вимогливістю, дозволять Вам якісно вирішувати всі завдання, які стоять перед Вашими колективами та сприяють подальшому ефективному виконанню поставлених бойових завдань.

Найголовніший напрямок Вашої роботи – зберегти життя та здоров’я підлеглих, забезпечити дотримання статутних правил взаємин між військовослужбовцями, не допустити втрат особового складу.

 

Товариші старшини та сержанти!

Пам’ятайте головне – Ви є безпосередніми начальниками солдатів, помічниками офіцерів в забезпеченні здорового клімату в підпорядкованих підрозділах!

Ви відповідаєте за життя та здоров’я своїх підлеглих! Держава надала Вам право їх заохочувати, накладати стягнення та віддавати накази. Перебуваючи постійно серед своїх підлеглих, Ви можете і повинні виховувати у них повагу один до одного, створювати в колективах дружню атмосферу, вимагати від підлеглих дотримання Законів України. Пам’ятайте, що успіх Вашої служби та виконання бойових завдань залежить від Ваших підлеглих, які повинні поважати свого командира, а повагу підлеглих треба заслужити. Не залишайте поза увагою жодної скарги, жодного звернення своїх підлеглих. Будьте уважними та по-батьківські чуйними до них.

В такій нелегкий час для нашої країни, я розраховую, що саме Ви, як найбільш досвідчена частина військовослужбовців, станете справжнім прикладом для своїх товаришів у виконанні службового обов’язку та продемонструєте кращі риси українського воїна – високу свідомість, вимогливість і принциповість, повагу до честі і гідності підлеглого особового складу.

 

Товариші солдати!

Сьогодні Ви є частиною великого військового колективу зі славними бойовими традиціями, набутими під час виконання завдань в антитерористичній операції на сході України. Кожна Ваша добра справа є продовженням цих традицій. Знайте – Ваш безцінний досвід і професіоналізм сьогодні вкрай необхідні Державі та її Збройним Силам України.

Ваші батьки, рідні та близькі, відряджаючи Вас на військову службу, благословляли на гідне виконання конституційного обов’язку, наказували свято дотримуватися вимог Військової присяги, допомагати один одному, берегти себе та честь захисника Вітчизни.

Але, нажаль, не всі це розуміють і не виконують священний батьківський наказ та материнський заповіт. Вживання спиртних напоїв та перебування в стані алкогольного сп’яніння у військовій формі одягу, нестатутні взаємовідносини, самовільне залишення частини, крадіжки підривають авторитет у Ваших батьків, Вашого підрозділу, військової частини так і Збройних Сил України в цілому, дають підґрунтя для викривлення громадської думки в бік недовіри до армії. Дехто став на шлях зневажливого грубого ставлення до товаришів по службі, яке переходить у словесні та фізичні образи, іноді навіть із застосуванням зброї, що суперечить традиціям військового братерства, приносить біду в Вашу сім’ю та сім’ї Ваших побратимів.

 

Бойові друзі!

Кожен з Вас повинен знати про те, що Закони існують не для того, щоб їх порушувати, а заради того, щоб їх виконувати. Сподівання окремих військовослужбовців на безкарність марні. Результатом вчиненого правопорушення завжди є і буде слідство, суд, позбавлення волі, військових звань та звільнення з військової служби за службовою невідповідністю.

Вірю, що Ваш високий патріотизм, відданість Військовій присязі будуть вписані золотими літерами у героїчний літопис українського народу.

Впевнений, що військовослужбовці оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України будуть зразком високої культури, взаємної поваги один до одного та дружньої атмосфери у військових колективах.

 

З повагою!

Командувач військ оперативного командування “Північ”

Сухопутних військ Збройних Сил України

генерал-майор                                                                       В.М. НАЗАРКІН

zoofirma.ru

Register

User Registration
or Скасувати
zoofirma.ru

Ремонт в Обухове Строительные работы Обухов Отделочные работы Продаж живина, сальцій, комбікорм

Facebook